Turizm ve Otel İşletmeciliğinde güvenlik müşterilerin kendilerini rahat ve huzurlu hissetmeleri için büyük önem taşır. Çünkü müşteriler tesis seçiminde bu kritere büyük önem verirler. Güvenlik müşterinin tesise giriş noktasında başlar ve müşterinizin sizinle ilişkisini sürdürdüğü sürece devam eder. Oteller ve turizm tesisleri müşteriye doğrudan hizmet veren kuruluşlardır.

Doğrudan hizmet verilen tesislerde yapılan hataların geri dönüşü yoktur. Bu nedenle verilen hizmetlerde ve hizmet kalitesinde personelin eğitimi ve uzmanlığı hizmet kalitesinin en büyük ölçütüdür. GUTS Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri olarak kendi personelimizi kaynaktan yetiştirerek Güvenlik Personeli hizmet kalite standartlarını oluşturmuş bir şirketiz. Bu nedenle verdiğimiz hizmetin her zaman arkasında durmaktayız. Hizmet verdiğimiz tesislerde işletme sahibinin gözünden durumu analiz eder güvenlik hizmet uygulamalarında buna göre geliştirir. Otele gelen misafirlerin kapıda ilk karşılaştıkları yüzün Güvenlik Görevlisinin olduğunu farkında olan şirketimiz, Güvenlik personeli işe alımında , diksiyon, hitap, üslup, dış görünüş ve mesleki deneyim kriterlerini maksimumda üst seviyede tutar. Özellikle Otel, Residence, Plaza veya müşteri giriş çıkış noktaları gibi yerlerde müşteriyle direk bire bir iletişim halinde olacak personeline, müşteri ilişkileri ve iletişim konularında periyodik zamanlarla verdiği eğitimlerle müşterilerine eğitimli ve kaliteli Özel Güvenlik Görevlileriyle hizmet vermektedir.

Otellerde güvenlik zafiyetinin otelin imajına ve müşteri memnuniyetine vereceği zararın farkında olan güvenlik şirketimiz, müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Unutmayınız ki müşterinizin ilk karşılaştığı kişiden aldığı enerji otele girdiği andan itibaren diğer çalışanlara karşı olan izlenimlerine de yansıyacak ve bu otele hizmet sunumu açısından büyük katkı sağlayacaktır. Müşteriye Güven içinde olduğunu hissettiren ve ona ayrıcalıklı olduğu duygusunu yansıta bilen güvenlik, otele giriş veya çıkış yapan müşterinin üzerinde olumlu etkiler bırakacaktır.

Tesisin uluslar arası kalite sertifikası değerlendirme ve derecelendirme kuruluşları tarafından otelden talep edilen güvenlik standartlarının tümünü şirketimiz sağlamaktadır.