Yaşam kalitesinin birinci unsuru yaşadığımız çevrede kendimizi güvende hissetmemizdir. Sizlerin huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında GUTS ÖZEL GÜVENLİK ve EĞİTİM HİZMETLERİ olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamızca; Apartman, Site ve konutların sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı uzman personel tarafından yerinde inceleme yapılarak tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır. Site güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tesbit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde eğer yoksa site güvenlik sertifikası alımı için çalışmalar başlatılıp, Valilik iznini müteakip, tesisin fiziki güvenlik hizmetine başlanır. Site güvenlik sistemleri.

Kapı telefonu, Yangın alarm sistemleri, Cam kırılma detektörü, CCTV kamera sistemleri, Vitrin izleme detektörü, Bahçe/Site Giriş kapı sistemleri, Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri, Site güvenliği bariyer sistemi…

İle site yönetimi tarafından öngörüldüğü takdirde teknolojik olarak desteklenebilir.

Site güvenliği bariyer uygulamaları GUTS ÖZEL GÜVENLİK ve EĞİTİM HİZMETLERİ özel site güvenlik programı çerçevesinde; Personelimize bu teknolojik cihazları kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonelce vermekteyiz.