Tesis, çalışan, personel ve hammadde güvenliğinin sağlanması ile ilgili olarak  güçlü bir altyapı tesis edilmesi, çevrim içi koordinasyonun iyi organize edilmesi ile güvenliğin sağlanmasında istihdam edilecek personelin özel eğitim alması ve ileri derecede uzman olması gereklidir.

 Bu gibi stratejik öneme haiz bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde koklama detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle ileri teknoloji fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir.

Yılların birikimi olarak büyük yatırımlar ve özveri ile kurulan bu gibi tesislerin güvenliğinin sağlanması birinci derecede önemlidir. Fabrika veya tesisin giriş-çıkışların kontrolü, çalışanların kontrolü, çevre güvenliği, yangın alarm ihbar sistemlerinin kurulması, yapılan keşif ve değerlendirmeye göre güvenlik zafiyeti görülen yerlerde ilave önlemlerin alınması hizmetleri firmamız güvencesi altında yapılmaktadır.  Şirket ve fabrika sahiplerine de ayrıca 24 saat özel koruma hizmeti vermekteyiz.

Fabrika, Depo ve Endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı GUTS ÖZEL GÜVENLİK ve EĞİTİM HİZMETLERİ olarak gerekli güvenlik önlemlerini almakta, bu konuda görevlendirilen güvenlik görevlilerimize fabrika güvenlik hizmetleri hakkında meslek içi eğitim (oryantasyon eğitimi) vererek güvenliğini en üst düzeyde sağlamak koşunda rakiplerimizden daima bir adım önde bulunmaktayız.

Başlıca Tehdit Unsurları

Teknik aksaklıklardan doğan (yangın,elektrik, su basması  vb.) Toplu isyan

Hırsızlık(silahlı-silahsız)(organize-bireysel) Sabotaj ,kundaklama